Brosz: Nasz cel to zwycięstwo i awans

C925b42be0bb1a72b320fe10c797fed2

- Zagramy naszą piłkę, to, co prezentujemy przed własną publicznością.

Oprzemy ją na wypracowanych schematach, z których jesteśmy znani. Musimy pokazać swój styl i naszą filozofię. - powiedział przed meczem z Qarabagiem, szkoleniowiec Piasta Gliwice.

Marcin Brosz: - Jesteśmy przed bardzo ważnym wydarzeniem, o 17.30 zagramy po raz drugi z Qarabagiem o awans do III rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Cały czas przygotowujemy się pod względem sportowym i organizacyjnym, żeby niczego nie zaniedbać i nie pozostawiać przypadkowi. Zrobimy jutro wszystko, żeby przejść do kolejnej tury rozgrywek. Jest to w naszym zasięgu i to nasz główny cel.

- Qarabag ma swoich szeregach graczy z Portugalii, Brazylii, reprezentantów Gruzji, Macedonii. Poznaliśmy to drużynę jako całość i indywidualnie. Całkiem inaczej wyglądał ten pierwszy mecz na wyjeździe, przed którym pojawiły się oczywiście znaki zapytania. Przypuszczaliśmy jednak jak zagra ta ekipa i nastawialiśmy się na taki a nie inny scenariusz. To już przeszłość i jutro zagramy naszą piłkę, to, co prezentujemy przed własną publicznością. Oprzemy ją na wypracowanych schematach, z których jesteśmy znani. Musimy pokazać swój styl i naszą filozofię.

piast-gliwice.eu

czytaj więcej: